DoĞuŞ'a iftira atan'ın sonu..!

emrah yılmaz

Yeni Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
TECAVÜZCÜ REHA MUHTARIN EVLİLİK DIŞI ÇOCUĞU OLDU. YILLAR ÖNCE YÜKSELMEKTE OLAN, BİRÇOK RAKİBİNİ SİLİP SÜPÜREN ALBÜMLERİ MİLYONLAR SATAN VE BUNU ÇEKEMEYENLERİN MAŞASI VE VE BU STARIN(DOĞUŞ'UN) RAİTİNGİNDEN YARARLANMAK İSTEYEN REHA MUHTAR YALAN YANLIŞ HABERLER YAPARAK DOĞUŞ'U BİZDEN AYIRMIŞTI. BUGÜN GELİN GÖRİNKİ KADERİN CİLVESİNE BAKIN REHA MUHTAR'IN EVLİLİK DIŞI İKİZLERİ OLMUŞTUR. MİLYONLARIN ÖNÜNDE AİLENİN KUTSALLIĞINI YERLERE SERMEKTEDİRLER. BÖYLE KİŞİLER YÜZÜNDEN EVLİLİK KAVRAMI YOK OLMAKTA VE "BİRLİKTELİK" GİBİ KAVRAMLAR HALKIMIZA EMPOZE EDİLMEYE ÇALIŞILMAKTADIR. TÜRK HALKININ BİR BİREYİ OLARAK BU OLAYDAN TİKSİNİYORUM. MİLLETİMİZİN BU İNSANLARA İTİBAR ETMİYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ALLAH ÇOCUKLARINI ANALI BABALI BÜYÜTSÜN. BUGÜN DOĞUŞ HER TÜRLÜ ENGELEMELERİ AŞARAK SIFIRDAN ZİRVEYE GELEN HALKIMIZIN KALBİNİNDE EN ÜST YERLERDE İKAMET EDEN BİR GÜNEŞDİR. 1997'DE DOĞAN GÜNEŞİ SONSUZA DEK ALLAH'IN İZNİYLE HİÇBİR ŞAHSİYETYOK EDEMEYECEKTİR.
BİR DOĞUŞ FANI OLARAK BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ DİYORUM

28971148944800061112082.jpg

Ce: DoĞuŞ'a iftira atan'ın sonu..!

:) photoshop olmasa nolacak , bu yüyılda ne güldürecek alemi

kardeşim resim photoshop ama haber geçrek...! :)

eyvallah hocam... haber hakkında doğru yanlış diye yorum yapmadım.Zaten bu sanat camiası(!) dedikleri yerde ne oyunlar döndüğü aşikardır. HAksızlığa uğramış , ekmeği baltalanmış kişiler olabilir. Ama mevla neyler neyler se güzel eyler...
Sonucunda mazlumun ahı yerde kalmaz!

yok demek istediğim konuyu yanlış anlamasınlar die :)yani

eyvallah can...

Konu başlığıyla mesaj içeriği birbirinden tamamen alakasız. Reha Muhtar bilmiyor muydu evlilik dışı ilişkinin ne olduğunu sanki.

alakasız olan ne anlamadım ??
zamanında o herif canlı yayınlarda bangır bangır DoĞuŞ'u yerden yere vurdu..
iftira attı...!!!!

şimdi aynı şey kendi başına geldi
adalet yerini buluyo işte :)

Ben öyle bir şey duymadım bu zamana kadar. İlk defa senin mesajında gördüm. İftira attı demişsin lakin ne dediğini yazmamışsın. Uzun lafın kısası: İkisini de sevmem, ikisinin de birbirinden farkları yok.

sevmeyebilirsin o ayrı konu
biz DoĞuŞ'un 97 den beri destekçisiyiz
o herif DoĞuŞ'un ilk çıktığı zamanında yok doğuş un evlilik dışı çocuğu var, yok doğuş ne yapmış falan filan işte bu olayları herkes biliyo neyse bu uzar gider böyle

benim amacım sadece o adamın ne kadar adi birisi olduğunu göstermek...

reha muhtarı zaten sevmem doguşa laf yok:D doguş abi tektir

Back
Yukarı