‘’dostuma’’

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
‘’DOSTUMA’’
Biliyorum suçluyum üzüyorum,üzülüyorum…Oysa bunları yaşayacak kadar ne götürmüştü hayat ne yitirmişti içimiz.Nedensiz,sebepsiz ne çok mutluluk ve en güzel umutları paylaşmıştık neleri aşmıştı dualarımız,senle canı can bilmiştik ve iyi niyetlerden öteye gitmemiştik.Ne oldu da kendimizi yitik umutlarda kaybedi verdik.

Şimdi her yanımda sensizlik beni boğacak kadar ve her anımda asla bir daha yapma cümleleri,içimde asla duaları…çünkü seni unutmak mı asla,seni üzmek mi asla…
Senle kaç hayali tükettik.Gün batımında yüreğimizi bir bildik.Kaç korkuda kendimize sığındık.Kaç korkuyu beraber yendik.Kaç gerçekten kaçtık.

Ne olur inançlarına söyle sarsmasın içindeki beni.Ne olur içine söyle unutmasın beni.Sesinle kalbime düşmeni,gülümsemenle düşlerime girmeni ve en önemlisi de kalbini çok özledim.Doğuşumuzun dediği gibi sesleniyorum içine… kalbim kalbini görmediği zaman atar mı sence bir daha…

Şuan en zor günahları yaşıyorum,günahlar göz yaşları ile yıkanır diye yağmurlar istiyorum gözlerime, kalbime karşı saçmalarken,gitsem diyorum gitsem… içimdeki hataları sırtlayıpta gitsem.Çünkü gitmek düşünmekten daha az yoruyor insanı biliyorum. Görüyorsun git desen bile gidemiyorum.İçinde soğuk bir deprem var. O depremin açtığı yaraları bilirim.Bilirim ki böyle içten biterim.

İşin en kötüsü ve en üzeni de ne biliyormusun;içindeki kalp kırıklarını nasıl daha fazla içine batmadan hasarsız çıkarabilirim.Toparlarım kalbini…bilemiyorum.Artık düşüncemde ziyanım kendime,huzursuz bir hüznün kimliğinde dilimi hangi eşek arısına sokturayım…seni açıttığından kopacak bir gün biliyorum. Ben artık dilime susmayı öğrettim hem de avazım cıktığı kadar susmayı öğrettim.Çünkü iki cümleyi anlamayacak kadar eskittim yüreğini…suskunluk kadar uzun bir yoldayım şimdi,suskunluğumdan tanıyacaksın artık beni.

Dostum can yoldaşım kaderimin en güzel hatırası birbirimizi öyle seviyoruz ki… öyle içimizden biriyiz ki… ve öyle aşığız ki hayata…ve öyle güzel ki hayat…seni içim kadar çok seviyorum,çünkü içimde tek sen varsın.

fehmi ateş
not: çok sevdigim bir dostuma yazdım onu kırmıstım saolsun yorum bile yapmadı varsın öyle olsun:(

Cevap: ‘’dostuma’’

cevap gelmedi mi :(:(:(:( sen elinden geleni fazlasıyla yaptın can boşver üzülme :( yüreğine bin sağlık, inan harika satırlar. daha öncede dediğim gibi okuduğum en içli en duygulu yazılardan biri. güzel yüreciğine dert değmesin

boşverdim zaten üzülen kim

üzülme tabi ya boşver

neye üzülcem

salla abi onlardan bir cacık olmazdı zaten ikiside boş insandı kendileri bilir.üzülme sen

biliyorum salladım zaten

sonunda... bu yazı bile fazlaydı aslında

aynen anlamaz o böyle inceliklerden

kardeşim benım.... bıqün herseyy eskisi qibı olacak ben buna inanıyorum...
temız yureklııı kardesm benım...sende inan...

güzel olmus abicik saol yorumlamayan yorumlamasın salla

Back
Yukarı