Efsane yaşanmış gerçek msn aşkı...

hürrem sultan

Demirbaşlardan

hani bir varmış bir yokmuş diye başlayan hikayeler olurya aynı onlar gibi başlar bu hikayede herşey msn den selam yazmakla başlar nerden eklediklerini bilmedikleri bir msn adresi birbirlerine selam derler tanışıyormuyuz diye sorarlar ikiside hayırder ikiside birbirini tanımıyorlardır derler istersen sil diye bir birlerine onlarda benim için bir sorunyok derler ikiside kalsın der kız erkekte benim içinde bir sorun yokder sen konuşmak istersen ben konuşurum der ikisinin msn side açıktır gün boyu ama ikiside birbiriyle iki gün boyunca konuşmazlar iki günden sonra erkek selam yazar oda selam yazar nasılsın falan derken konuşmaya başlarlar biraz konuşurlar vede ikiside susar olacaklar allahtandırya işte benim düşüncem bu tabi çünkü bana göre bunu başka bir açıklaması yoktur ertesi gün birazdaha konuşurlar ve sorarlar bir birlerine adresi nerden aldın diye ama ne erkek kabul eder bunu nede kadın kabul eder ekledigini gerçektende bilmiyolar dır ertesigün birazdaha konuşurlar ama sadece normal bir arkadaş olarak kadında erkekte asla öyle aşk yada sevgi diye bişey düşünmezler çünkü ikiside evlidir vede ikisininde erkegin 2 tane kadının 1 çocugu vardır bir akşam kadın bilgisayarını evinden açar vede erkekte evden bilgisayarını açar biraz sohbet ederler ve kapatırlar ama ertesi gün konuşamaya başladıklarında bir birlerine sorular sormaya başlarlar bilirsiniz işte yaş nerdesin nerelisin evlimisin gibisinden karşılıklı sorular sorarlar erkek o günlerde çok bunalımlardadır aslında konuşmaya ihtiyacı vardır kadın evli oldugunu falan söyler ve erkekten büyüktür yaşı bunun üzerine erkek kadına abla demeye başlar bu arkadaşlıktan erkekte memundur kadında ikiside konuşacak bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar erkek evli olmasınaramen kadından saklar evli oldugunu korkar onu kaybetmekten ve aralarında abla kardeş ilişkisi başlar ama öyle tatlı sohbetler etmeye başlarlarki birbiryle yazışmadıkları zaman çok üzülmeye başlarlar ve ertesi gün kamera aç der kadın erkege tabi erkekte kadına ama kadın ısrar vede erkege güvendigi için kendi fotorafını yollar erkege kadın çok ama çok güzeldir kamerası yoktur kadının erkegin vardır ama açmaz erkek korkar ve erkek kadından telefon nosu ister ama kadın vermek istemez kadındaderki sen ver ben arayayım der erkek kimseye tel vermez ama kadına verir kadın arar kadının çok etkileyici bir sesi vardır muhteşem bir ses erkeginde sesi çok etkileyicidir ama arayınca konuşacak bişey bulamazlar birazcık konuştuktan sonra kapatırlar telleri msn den devam ederler kadınla erkek artık konuşuyorlardır sıkılmadan artık bir arkadaş kardeş çok harika iki dost olmuşlardır ve bir birleriyle bir dakika konuşmadıkları zaman çok üzülüyorlardır ama birbirinede söyleyemiyolar bir gün konuşurlarken mail konusu acılır erkek sakayla derki kadına sana mail yazayımmı der kadınsa sevinirim yazarsan der ama bana der erkek sen kızarsın yazdıklarımı okuyunca der kadın derki ben iki yılda bir kızarım der kadın bilmez erkegin neler yazacagını erkek gizliden gizliden kadından hoşlanmaya başlar vede mail yazar akşama kadına ilanı aşk eder utansada sıkılsada bunu yapmaktan kendini alamaz ve yazaryazdıgı email şudur ama eger kadın buna çok kızarsa bunun bir şaka oldugunu söyleyecektir erkek ama genede çok korkmaktadır erkek ya ni kadını sevdigini kaybetmekten çok korkar ama napsın yinede duygularını asla saklamamak ister ve yazar ilk mail
selam aşkım nasılsın umarım iyisindir vede iyi olacaksın dır bunları da
okuduktan sonra sana karşı ilk günlerde sadece geçici biri olarak bakıyordum
ama ilerleyen zamanlarda sana karşı olan hislerim tamamen değişti sanki
yıllardır konuştuğum bir arkadaş gibiydin daha sonraları ise daha başka
değişti sanki seninle konuşmayınca bir yanım eksikmiş gibi hissediyorum
ama sana bunu söyleyemiyorum çünkü sana bir kere ben abla dedim napayım
geriye de dönemiyorum ama sen ne olursan ol seni çılgınlar gibi vede deliler
gibi seviyorum sensiz bir hayatı da asla düşünemiyorum ne olur aşkım beni anla
sen yoksan ben de yokum ama varsan dünyam olursun her şey im olursun evlide
olsan çocugunda olsa olsa seni istiyor ve de deliler gibi seviyorum aşkım sın
aşkım kalacaksın bir tanemsin bir tanem kalacaksın ben kimseye daha önce
böyle hissetmedim ama sende beni çeken farklı çok farklı bir şey vardı
neydi bilmiyorum bunun adı ama o şeyi de çok seviyorum ben sana
hayranım kısacası ama napayım her şey sana bağlı ne istersen yapmaya hazırım
ama bana kızma napayım bunları ben demiyorum sadece kalbimden ellerime
dökülüyor onlarda yazıyor engelde olmam mümkün dil artık anladın mı beni
umarım anlamışındır ben seni deliler gibi seviyorum ve de çılgınlar gibi
aşığım sana beni sensiz bırakma asla tamamı ben seni seviyorum ve de sana
aşığım
sen eğer evli olmasa idin senin istediğin her şey i yapardım sen ne istersen
ama evli olmanda bir engel dil artık çünkü seni ölesiye seviyorum ve de
aşığım aşkımmmmmmmmmm benim sensiz hayat yerin dibine batsın aşkım ben
sana kara sevda landım beni sensiz bırakma nolur ya sen yada hiç ama sakın
bana hayır deme dersen bana sadece git intahar ettde yada sana silahımı
vereyim beni vur ama asla hayır deme aşkım beni anlayacağına inanıyorum
seni deliler gibi seviyorum kendine iyi bak aşkım konuşalım lütfen sen
benim her şey imsin seni seviyorum by
bu maili alan kadın şaşırır çok şaşırır vede erkekten asla öyle birşey beklemez vede çok üzülmüştür erkek cep telini falan kapamıştır ama çok korkar kaybetme korkusu sarar dörtbir yanını ama dayanamaz msn sini açar gece selam der sevdigine oda selam der ama eski konuşmalar yok olmuştur artık kadın aslında kızgındır ama oda erkegi arkadaşçada olsa kaybetmek istemez erkekte sorar derki mail aldın nedersin ordaki yazılanlara der kadın konuşacak durumda degildir çok üzülmüştür ama erkek ısrarla sorar derki ben senden bir cevap istiyorum der kadın hayır bu mümkün degil der ben seninle arkadaş olarak konuşuyordum der ben eşim vede çocuklarıma ihanet edemem der aslında erkek çok üzülür ama bir yandanda sevinir çünkü öyle bir insana aşık olmuşturki oinsan bir pırlantadır bir melektir ama kadın eşinden hiç bir şekilde ilgi görmemektedir vede kendini dünyada yalnız hissetmektedir kadın hayır derken çok aglıyodur ama erkek dayanamaz ve kadını telefonda aramak ister ve kadına sorar kadın üzgün bir şekilde der ona ara tamam der ama kadın çok üzülmüştür erkek çaresiz bir şekilde yıkılmıştır ama arar ve sesini duyunca kadının agladıgını hisseder ve çok üzülür ve kadına der ben sana yalan söyledim şakayaptım der ama asla yapılan şaka degildir kaybetme korkusundan vede kadının üzülmemesi için yapar bunu gülerek söyler bunu ama içi kan aglıyordur ama yinede belli etmez vede şaka der biraz konuşurlar vede kapatırlar ertesi gün sabah açarlar msn konuşmaya başlarlar kadın şaka olsun diye erkege aşkım der ama erkek o elimeye okadar muhtaçtırki sanki cididergibi sevinir ve tekrar iki arkadaş gibi konuşmaya başlarlar ama herşey eskisi gibi degildir artık erkek için akşama dogru konuşurlarken erkek derki bunu bilki herşakada bir gerçek vardır der zaten normal hayattada bu böyledir kadın nedemek istedigini sorar boşver der geçiştirir erkek ama artık dayanamaz erkek der ben çok ciddiydim konuşmassın diye seni kaybetmekten korktugum için şaka dedim ama bender seni seviyorum artık kadında erkege aşıktır bu nasıl oldu bilinmez ama aşıktır ikiside bir birine hemde delilercesine her akşam konuşurlar hersabah konuşurlar erkek için işler falan bitmiştir artık sadece aşkı vardır hayatında kadın içinde öyle ama kadın çok acı çekmektedir hemde çok çocuklarına baktıkça vede evli oldugunu düşündükçe çılgına döner hayatları tamamen degişmiştir artık belli bir zaman sürer bu ama öyle aşıklardırki birbirlerine ölürcesine kendilerinden vaz geçmişlerdir artık erkek bir gece dayanamaz erkek kadına evli oldugunu söyler ama kdın inanmaz ama erkek gerçek oldugunu söyler ama kadın birşey diyemez dahada çok üzüzlür şidide başka bir acı erkegin karısınında günahını aldıgını düşünür ama kızamaz bile erkege yalan söyledin diye çünkü kendiside evlidir sonu olmayan bir aşkın içindedirler ama bir kez aşkım dediklerinde bile birbirlerine sanki dünyalar onların oluyordur ama bir yandanda tarifi imkansız acılarda onlarla beraberdir anlatılmaz acılar bir yandan mutlulugu bulmuşlarken aşkı sevdayı bulmuşlarken biryandanda hüznü acıyı ihaneti yaşamaktadırlar ama birbirlerindende vazgeçememekteler ama bu aşk acısı onlara çok mutluluk vedigi gibi çokta acı vermektedir erkek bir çok kez aklına ölümü bile getirmiştir ama yapamazlar ikiside günlerden bir gün konuşurlarken ayrılmalarının gerektigini söyler kadın hıçkırıklar içinde aglayarak ben bu acıya dayanamayacagım der erkekte ayrılmayı asla istemez ama bir yandada erkek kadının üzülmesini asla istemez ve bu öneriyi kabul etmekten başka çaresi yoktur ama erkekte çok üzgündür bir kaç gün içinde ölecek bir insan nasıl olursa erkek öyle olmuştur ama başkada çaresi yoktur napsın kabul etmek zorundadır ederler bayramada 2 gün vardır 2 gün sonra herşeyin bitecegini bilerek yaşamak çok zor inanın bana çok zor ama her ikside aglaya aglaya aciz bitkin bir şekilde bunun bitmesini beklerler ama öyle üzgünlerdirki anlatılmaz bir üzgünlük vede acı içleri acıyordur ikisininde delilergibi aşık olamalarına ramen bunun bitecegini bilmek çok üzüyordur onları artık şarkıların anlamları degişmiştir onlar için herşey onları aglatıyor herşey onları üzüyor herşey onları param parça ediyor ama yinede birbirlerine teselli vermektende kendilerini alamıyorlar ikiside birbirinin üzülmesini istemiyor ama en çokta erkek kadının üzülmemesi için kendini bile feda etmeye hazırdır artık hayat onlar için iki kişiden inarettir başkja kimse yokmuş gibilerdir ama milyonlarca insanlanın içinde yapa yalnızdırlar üzgün mutsuz gülmeyi unutmuş sadece hayata hüzünle bakan insanlardır onlar ve bir şarkıları vardır ki onların sanki onlara yazılmıştır adeta o şarkıyı ikiside beraber dinler aglarlardı ama ne agıt gölerle degil kalplerle kalpleri duracakmış gibi aglarlardı şimdi sizlere oşarkının sözlerini yazacagım pembeler kadına ait sizlerde bu aşka hak vereceginize inanıyorum ben
GİTME DUR NE OLUR
anladım hersey faydasız birlikte olmamiz imkansız askımız degil bir care gec olmadan ayrılmalıyız​

nasılda soylersin bunları saymadan gecen o yılları ayrılıktan sözetme neolur alda git gideceksen camımı gitme dur neolur bırakma ellerimi neolur söyle hicmi sevmedin beni yok olur kırılır bu kalbim sensiz simdi neolur gitme askım bitmesin böyle​

ne olur anlasen halimi üzgünüm baska bir çare yok ayrılık en dogru karar inan girmeye mecburum bu son veda​

bukadar kolaymıydı hersey yıkıpta gitmek umutları inanmam bu sen olamassın kötü bir kabus olsa gerek gitme dur ne olur bırakma ellerimi ne olur söyle hiç mi sevmedin beni yok olur kırılır bu kalbim sensiz simdi ne olur gitme askımız bitmesin böyle gitme dur neolur gitme gitme gitme geitme gitme gitme​

askımız bitmesin böyle

gece gündüz bunu dinlerler bu şarkıyı ama herdinlediklerindede aglarlar ama bunlar inanın anlatmakla olmuyor gerçekten yaşamak gerekiyor bunları bir anbile konuşmasalar duramıyorlar çünkü kendilerine sınır koymuşlardır artık demişlerki 2 gün ama nasıl geçecek bir iki gün günlerin hatat saatlerin asla bitmemesini istiyorlkarmış ama herzaman geçmeyen zaman bilirsinizki geçmesin denince hemen uçup gidiyor ve ayrılık zamanı yaklaşıyor ikiside deligibidir o gün akşam erkek bir mail daha yazar kadına tabi daha önceleride mailler yazmışlardır ama ben bu ikisini paylaşmak istedim sizlerle ilk vede son onlar artık dibe batmış birer gemi gibidirler suyuzüne asla çıkamayacak bir gemi gibi bilirsiniz sevipte ayrılan varsa içinizde acısunun ne demek oldugunu ve son mailde size yazacagım onuda okuyun herkes bilsin bir aşkın benim için nasıl bir efsaneye dönüştügünü şimdi son mail size yazıyım onu​

son mail​

Selam aşkım nasılsın senin bugun vaktin olmayacagını biliyorum konuşmak için ben de yogun olacam ama bunu bilki hep aklımda olacaksın hep aklımda vede kalbimde olacaksın tama ben bunları yazarken sen beni aradın ama asla üzülmeni istemiyorum senin ben seni biliyosunki seviyorum neolarak ne olarak istersen öyle olurum beni sen nasıl görmek istersen ama asla senin ben üzülmeni istemiyorum bunu unutma asla üzülmeni istemiyorum helede aglamanı asla istemiyorum senin o güzel gözlerinden yaşlar dil sadece senin sevinç görmek isterim o yaşama sevinciyle parlayan gözlerini görmek isterim senin yanında olsam kavga ederdikseninle biz ben sana kızardım galiba agladıgın için aglayacaksakta otururduk hem güler hemde aglardık ama asla senin yalnız aglamana izin vermiyorum beni seviyorsan bensiz aglayamassın telefondada olsa ben senin bayramını kutlayacagım her şey bir yana nolur ama nolur aglama asla aglama ya sen telefon da sen aradıgın zaman ben çok seviniyorum içim içime sıgmıyor sanki dünyalar benim oluyor biz ne olursaolsun dünyada çok az kişinin yasagıgını yaşıyoruz ama ne mutlu bize vebirde biz yetişkinleriz artık bunu biliyosun aşk bizi çocuklaştırsada yinede biz yetişkiniz sen benim bitanemsin sen üzülürsen ben naparım bende kahrolurum sen beni seviyosan üzülmemelisin tamamı anlaşmalar yapıldı vede imzalandı asla üzülmek yok bunu bil senin yerine ben üzüleyim sen üzüzlme ben alışkınım nasıl olsa üzülmeye benim sevdigim çok güçlü olmalı benim sevdigim çok güçlüdürde zaten ben biliyorum ama ya senin beni teselli etmen gerek ya ben senden küçügüm ama ben seni teselli ediyorum neden ya sen bana üzülme diceksin sen bana diceksin her şeyi. Bak senle nerdeyse kavga edecez ama sen karşımda olunca sana hiç bişey diyemiyorum sanki bu insan gidiyo yemin ederim başka bir insan geliyor hemen ama yinede beni sen teselli edecen tamamı ben nazlanıyorum şimdi sana biraz kapris yapayım tamamı ya ben üzülüyom beni ama teselli etbakalım şimdi senin işçin daha zor ben kolay kolayda ikna olmam biliyosun çok ugraşman gerek sıra sende şimdi hadi bakalım sana kolay gelsin ben seni hiç yalnız bırakmayacagım tamamı bunu asla unutma sende beni bırakma ama olurmu asla bırakma msn falanda olsa yazarız bir birimize ama her şey eskisi gi bi olmak zorunda eski günlere dönmek zorundayız yani ailene bakalım biraz deneyelim istersen konuşmamayı becere bilirsek becerelim beceremesek konuşuruz yine ama üzülmek yok bak bayram geldi biz bayramda çok mutlu olmamız gerek ikimizinde sorumlulukları var ve sanada şunu söyleyim şü kendi kendine ihanet ediyorum meselesinide kaldır aklından biz hiç bişey yapmıyoruz sadece konuşuyoruz biz herkesin arayıpta bulamadıgını bulduk biliyorsun bundan mutlu olmamız gerek bil bunu ama ailenlede mutlu olmalısın bunu bilki bizim bu konuştugumuzu ikimizden başka kimse cikler bilmeyecek unutma bunu sen vede ben başka kimse dil kimse bilmeyecek sadece sen ve ben ölene kadar bunu bilmeyecek kimse ama bir gün gelirde ben bir roman yazmaya kalkarsam bunu yazacagım inan bana ama kişiler asla olmayacak vede kimse bunun sen vede ben oldugunu asla bilmeyecekler ama sen vede ben bunu okurken sadece sen ve ben bilelcegiz bu aşkın nasıl bir efsane oldugunu duygularımızla yaşayacagız çünkü bü efsaneyi biz yarattık kimseler okumasada kimseler yazmasada biz ikimiz biliyoruzki biz bir efsaneyiz ikimiz içinse gerçekten bu güzel bir tarih olacak ve gerçekten ben çok mutluyum insan oldugumu anladım bana deger veren biri oldugunu biliyorum artık ben yemek yemedigim zaman soran ben hasta oldugum zaman düşünen benim için işlerini ihmal edipte benden hiçbir çıkarı olmadan beni seven sen hep diyosunki benim neyimi sevdin ben senin işte bunlarını nediyim anlatamam bunu sana ben senin her şeyini sevdim her şeyini bizim sevgimiz bir efsane olarak kalacak sadece biz bilecegiz vede yaşayacagız yazılarlada olsa biz buluşmayacagız birbirimizden bir menfaatimiz olmadan sadece aşkımız için sevdamız için konuşacagız ama şunu aklından çıkarma utanmadan sıkılmadan kendimizi kötü hissetmeden konuşacagız biz ikimizde aşkı tattık her şeyi ikimiz beraber biliyoruz birbirimizden utanamayız sıkılamayız bu devam edip gitmeli ama biteceksede bitmeli ama ben bitirmek istemem yaptıgımız yanlışta degil ayıpta degil çünkü biz iki çılgın sevgiliyiz delicesine sevdalıyız öyle büyükki bu sevgimiz biz ayrılamayız tamamı aşklım ama aglamak yok üzülmek yok bırakalımda kader aglasın kendisi bırakalımda bizi daha önceden tanıştırmayanlar üzülsün bence melekler bile bu aşka imrenerek bakıyorlar bence melekler bile izliyor bizi şeytanda yanımıza bile yaklaşamıyodur bizim çünkü obile kıskanacaktır bizi bir başkası yaşamış olsaydıda ben bilseydim yada duysaydım bunu bende çok kıskanırdım o yaşayan insanları ama Allaha şükürler olsunki bak şükr ediyorum ben yaşadım bunu ben sevdim seni vede bundan hiç pişman degilim pişmanda olmayacagım asla bunu unutma hep bunun için mutlu olacagım alaha dua edecegim vede Allaha şükredecegim bana bunu yaşattıgı için beni böyle mükafatlandırdıgı için herkese nasip olmayacak bu duyguyu yaşattıgı için düşünsene biz eger tanışmasaydık ömrümüzün sonuna kadar böyle bir şeyden habersiz yaşayacaktık dimi ama ama artık biliyosun bu duyguyu yaşadık ne mutlu bize demi ama aşkım inanıyorumki sende benim gibi düşünüyorsun dur ben eminim aşkım seni çok seviyorum biliyosun bunu seninde beni sevdigini bilmek beni çok mutlu ediyor unutma asla beni beklide birdaha görüşemeyiz bayram şimdiden bayramın kutlu olsun vede yeni yılın kutlu olsun işallah nice mutlu yıllara dilegimle seni seni seviyorum kendine iyi bakmanı isterim vede asla vede asla asla üzülmemeni istiyorum senin beni biran olsun aklından çıkarma seni seviyorum hoşça kal aşkım hoşça kal sevgilim hoşça kal sevdalım hoşça kal canımdan olan canım hoşça kal birtanem dünyada en çok sevdigim vede deger verdigim insan hoşça kal seni seviyorum unutma beni aşkım hoşça kal senin üzülmeni asla istemiyorum yalvarıyorum üzülme birdaha seni seviyorum elveda diyorum artık konuşmamamız gerek gerçekten elveda ama seni hiçbir zaman yalnız bırakmayacagım beni unutma kib seni seviyorum aşkım elveda bunun böyle olaması gerekmiş demekki biz de öyle yapmak zorundayız unutma mutlu olmalısın asla ailenden uzaklaşmamalısın bir gün gelecek degerini anlayacak inan bana ve seni çok mutlu edecek benim için kolay degil bunları yazmak ama yazmam gerekti bunları sana oda bilecek senin degerini ama ben hep yanında olacagım bunu bil egerki bir gün seni mutsuz görürsem çok kızacagım sana ama evde mutlu bir şekilde görürsem seni benden mutlu kimseolmayacak sen mutlulugu dünyada en çok hak edenlerdensin seni seviyorum elveda gözümün bebegi aşkım her şeyim kelimelerle anlatamadıgım elveda
tabi burada onun üzülmemesi yani mailde espiriler falan yapılmış yada söyleyemedilkeri bir çok şey vardır erkegin kim olsa bunu yapardı çünkü kadın çok ama çok kötüydu kendini hiç iyi hissetmiyordu ve son gün gece evden msn acınca son konuşmaları yapacaklardı erkek sonkez bir süpriz için kamera açmaya karar verdi ama ne yazıkki buna galiba tanrıda izin vermedi ve internet kesildi telefonda devam ettiler ikiside aglamaktan artık gözlerinde yaş kalmamıştı ama erkek bunu asla vede asla belli etmemeye çalışıyordu ertesi gün ise bayramdı ikiside bu gecenin bitmemesi için allaha dua ediyolardı yıkılmışlardı birmişlerdi konuşamıyorlardı ama telefonuda kapatamıyorlardı bu nasıl bir aşktı onları bu denli saran dünyadan alan sanki yaşamıyorlardı mutluluk hüzün vede acı aşk hepsini bir arada yaşıyorlardı ama bu devam edersede bu aşk bu iki sevgilinin sonu olacaktı ikiside bunu biliyordu bu acıyı hissettiginize eminim ama yaşamadan gerçekten bilinmez yaşamadan anlaşılmaz bu duygu aslında ucunda ölümde olsa bunun seve seve ölürlerdi ama sonuçta sorumlulukları vardı sadece kendileri için yaşamıyorlardı ama ilk defada insan olduklarını hatırlıyorlardı ve o gece kapatılamayan telefon elveda vede hıçkırık sesleri ile kapandı sanki otelefonun kapanmasıyla dünyada başlarına yıkılmıştı ama başka da çare yoktu birmişlerdi ayakta duracak halleri kalmamıştı erke yataga uzandı vede aklında tek bir şey vardı sadece tek bir şey çıkaramadıgı aklından sevdası aşkı sevgilisi herşeyi gözlerini tavana çaktı vede düşünmeye başladı biryandanda kalbine sanki kan damlıyordu nasıl bir acıydı bu böyle sanki on yerinden bıçaklasalar bukadar acımazdı ama hayat buydu yaşanması gerekende buydu ama artık ikiside eski istedikleri kimseler olmayacaklardı olamayacaklardı uyuyamıyolardı uyku girmiyordu gözlerine erkek bir ara gözleri daldıgında sadece karşısında onu gördü oyanına gelmişti ve hemen uyandı ama kimse yoktu uyumaya çok çalıştı onun yine uykusunda yanına gelmesi için ama uyuyamadı ve sabah olmuştu kadın hatıtnı kıracagını söylemişti telefon la artık görüşmemek için sabah oldu erkek camiye bayram namazına gitti ve namazda ettigi dua şuydu allahım neolur o üzülmesin allhım ne olur o mytlu olsun ailesiyle vede çocuklarıyla diye allaha dua etti ama bir saniye bile aklından çıkmıyordu bayramdı sevinmesi gerekirken insanların kadın vede erkek asla gülmüyorlardı gülemiyorlardı aklılarından asla atamıyorlardı çıkaramıyorlardı birbirlerini ogün hayat durmuştu onlar için dayanılmaz acılar ızdıraplar başlamıştı ama kaderdi ellerinden bişey gelmezdi ama neler yapacaklarını bilmiyorlardı hiç gülemiyor kimseyle konuşamıyorlardı derken bayram kutlaması olarak bir mesaj geldi ilk mesaj mesaj kadındandı erkek okadar sevinemezdi çocuklargibi sevindi sanki kalbi duracaktı hemen oda ona bir bayram mesajı yolladı aramak yasaktı konuşamak yasaktı artık aralarında kadın birkezde yılbaşı mesajı yolladı erkek yine çocuklar gibi mutluydu erkekte ona yolladı ama artık çok geçti kadın kartı kırmıştı erkek erkek mesajlar yolladı telefonunun nosunu gizledi aradı sesini duymak için ama karşıdaki bayan buna izin vermiyordu ARADIGINIZ KİŞİYE ULAŞILAMIYOR LÜTFEN DAHA SONRA DENEYİN DİYORDU kadın çoktan hattını kırmıştı atarken kırık hattı sanki dünyasını da atıyordu kadın erkese bitmişti artık yaşayan bir ölüydü ama gün boyunca gelen kutlama mesajllarına hiç bir zaman bakmayan erkek her mesaj geldiginde kalbi yerinden çıkacak gibi aceleyle mesaja bakıyordu ama malisef mesaj sevdigi ugruna ölecegi kadından degildi ama yinede hertelefon çaldıgında her mesaj geldiginde heyecanla bakıyordu kadınsa herşeyi silmişti hayatında varsa yoksa aşkıydı ama konuşamıyor du arayamıyordu geceise yılbaşıydı erkegin bir alışkanlıgı vardı yılbaşını hep dışarıda geçirirdi ama ogün erkek hiç bir yere gidemedi evden adım atacakta hali yoktu zaten sabaha kadar uyuyamadım müzik dinledi ama yeni yıla girerken son bir mesajdaha yolladı 35tane birden ama onlarda ulaşmamışlardı yeni yıla girerken sadece sesini birkez duyupta girmrk istedi ama yinede oses çıktı karşısına ulaşılamıyordu ama hayat bitmişti onlar için artık yaşamak sadece nefes almaktan ibaretti ve oarada müzükte şöyle çalıyordu sözlerini yazayım size​

gönlümbir sevdanın peşine düşmüş aklı yok fikri yok deli missali benligimse hayat seline düşmüş hep böyle yıllardır ömrümün hali saçlarım çileden agarvermiş mutluluk güneşim kararvermiş baktımda ömrümün hazanı gelmiş bir varmış bir bir yokmuş oldum sonunda bir yanda sevdalar bir yanda hayat uyuya bilirsen uykuda rahat bilmem kimdeydi suç kimde kabahat oyana buyana gitmekten bıktım​

erkek kahroluyordu bunlar bir ruya olmalıydı hazmedemiyordu ayrılıgı yeni bulmuşken mutlulugu ama biryandanda mecburdu buna ogece bitti ama birde onlara sor nasıl bitti sabah oldu aynı acılar devam ediyordu erkek napacagını bilmiyordu gezdi geldi ama vakit artık geçmiyordu donmuştu zaman akşam üzeri içmeye bir başladı komaya girecek kadar içte gecenin 2kisine kadar içti telefonu ise sürekli çalıyordu gizli numara ama düşünemedi o kafayla ondan olacagını sandıki bayram kutlaması yada yılbaşı kutlaması ama sabah aklına geldi delirdi nasıl açmam diye hikayenin gerisini bilmek istemmessiniz ama zamanla belkide onuda anlatırım ben gerçekten burada bunları yazarken ekranı zorla görüyorum gözlerim doluyor bu site sadece onların aşkı efsanesi olarak kurulmuştur vede onlarla yaşayacaktır iki kara sevdalı aşıgın efsanesi nedenmi efsane anlatıyım iki kişi severde kavuşurlarsa mutluluk olur biri kaçar digeri kovalarsa aşk olur ikiside sever lakin birleşemesse işte ozaman efsane olur​

BU SİTEDE YAZANLARI VAKİT BULDUKÇA OKUYUN ONLARIN SEVDASINI YAŞAYACAK VEDE ONLARI ANLAYACAKSINIZ YAPILAN BÜTÜN RESMİNDEN KALBİNE ONLARA AİTTİR

AŞK SEVDA​
KUTSALDIR

Ce: Efsane yaşanmış gerçek msn aşkı...

çok güzel bir mektup. ama sanalda aşklar yalan

Çok uzundu ama okudum:(malesef sanalda gerçekleşen hiçbirşeye inanmıyorum.Herşey gibi sahtee:(

ellerine sağlık canım:act-up:

bence kanımca kendi düşüncemle yani sevdaysa aşksa sanal filan dinlemez :fingers-crossed:
mesele sanal olması diil mesele kişilerin sahte yalancı olmasıdır kardeşş:bye:

Kişiler yalancı,ortamda yalana müsait bir yer olursa(yane sanal alem)herşey sahteleşiyor kardeşşşş:D

bende aynı şeyi söyledm kardeşşşşş:shame:

Yazı metnini küçülttüm. Çok büyük ve renkliydi okunamıyordu. Okurken gözlerim ağrıdı. :)

Back
Yukarı