1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Elveda..

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve hürrem sultan tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. hürrem sultan

hürrem sultan Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    754
    Bir çırpıda[​IMG] dokuz boğumdan geçmeden dizilen kelimeleri takipte gozlerim[​IMG] boğazımda çözülmez bir düğüm. acıtıyor[​IMG] yutkunsam[​IMG] nefes alabilsem eski ritmini bulacak yine kalbim. Biliyorum oysa[​IMG] bu düğümün ömrümce çözülmeyecek bir yumruk olduğunu[​IMG] zehrini ılık ılık boğazıma akıttığını.. Ve kalbim.. Asla eski ritmini bulamayacak[​IMG] unutmuyorum seni ancak beyaz bir örtü çekiyorum üzerine[​IMG] çatıya saklanan kullanılmayan gereksiz eşyalar gibi.

Güçlü bir rüzgar karşısında aynılaşan saçlar gibi[​IMG] yokmuş aslında birbirimizden farkımız. Ben seninle bir bahçede fesleğenler ekmek isterken açık kapı bırakmayı unutmuşum. Hepsi bu. Sende değil kusur elbet. Ne varsa[​IMG] ne kabahat varsa senin gözünde[​IMG] istisnasız benimmiş.

Bir dost[​IMG] söze iman edilmesi gerektiğini unutmuş. onulmaz bir yara açmış[​IMG] farkındaymış. Sevmediğinin[​IMG] sever gibi yaptığının ve sadece suçlamaktan[​IMG] çizikler atmaktan başka şey yapmadığının farkında olduğu gibi. Su almaya hazır bir tekne[​IMG] o'nun açtığı delikten ötürü..

Noktaya geldik işte. Bir dağ yıkılıyor büyük bir gürültüyle. Bir tesbih kopuyor[​IMG] yuvarlanıyor taneleri merdivenlerden en dibe. Bir hırkanın ipi takılıyor çelmeye[​IMG] sökülüyor ve de ne yazık. Bir baykuş acı acı ötüyor[​IMG] can vermek üzere. Bir ağaç birden kuruyor[​IMG] koflaşıyor. Binlerce yıldız sönüyor. Ay bulutların ardına saklanıyor. Dağdan kopan parçalar[​IMG] fesleğenleri eziyor. Herkes küsüyor işte[​IMG] sana.. Ben yine de seni sevmeye devam ediyorum.

Sevmek başka[​IMG] yürümek başka.. Mat dedin madem[​IMG] ateşe veriyorum o yeşil tekneyi giderken. Dilimi kesiyorum sana.

Elveda..

2 kişi bunu beğendi.

2. Aşk'a İnanmışt'ı

Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    2.143
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    Ce: Elveda..

Sevmek başka[​IMG] yürümek başka

saol abla

3. hürrem sultan

hürrem sultan Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    754

merhaba dense hep elveda yerine ne güzel olur yaa
    sende saol ablacm

4. _Ezel_

_Ezel_ Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    1.459
    Tuttuğu Takım:
    BEŞİKTAŞ

unutmuyorum seni ancak beyaz bir örtü çekiyorum üzerine[​IMG] çatıya saklanan kullanılmayan gereksiz eşyalar:(

Çok güzel yazmış yazan yüreğine sağlık,seninde paylaşan ellerine sağlık olsun canım:lashes:

Sayfayı Paylaş