Eşim/e

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
EŞİME
Kelimelerin yetersiz,kalemimin içime tutuk olması ve sana hasret kalmak.Ne kadar acı bir yazılım ne kadar anlamsız düşünceleri olan bir mutsuzluk ve ne kadar hüzün kokar ayrılıklar.
Bilirim her hüsran benim sebebim.Bilirim ayrılıkları gereksizliğimden seçerim.Seçmek istemeyeceğim hallere düşerim düştükçe kendime ihanet ederim.Ettikçe boğar beni umutsuzluklar.

Hatalarımı biliyorum,yanlış denen inanç sarsıcı öykülerin içini incittiğini de
biliyorum.Anlamsız yere seni neden sürükledim bilemiyorum.Oysa içinin hiç acımamasını dileyende bendim incitebilecek olanda bendim ve ne yazık ki incite bilecek kadar kendime ahmak düştüm.Susup gitmek ile kalıp beklemek arasında geçecek bir zaman vardı.Bu zaman hangi saatte neye duracaktı.Bilemiyordum…

Seni düşünmek,seni dilemek her duaya seni sığdırmak her duadan bir kez daha seni istemek ne kadarda güzel bir duyguydu bilirmisin? Eşim suçlarımı örtecek kadar kendime kimsesizim.Şuan en zor günahlarımı yaşıyorum.Sensiz kalmanın ne kadar zor olduğunu ve anlamsız yaşantının adresi olduğunu anlamış oldum.İşin en anlamsız hali ve en yalnız hali de
Kırdığım kalbindeki acıların bana batması içimi acıtması acıttığım için bana küsmesi…

Güneş ( gün/eşim ) kadınım hayatımın tek varlığı,benden varlığını alma.Gün/eşsiz bırakma beni.Yüreğinden affımı sen dile….ömrümde ol ömrüm ol uykularıma öldürtme beni.Yalnız bırakma beni,söylenmeyecek sözleri diline söyletme,gönlüne unutturma beni.Ağlamakla damlalar biriktirme kaderimize bitirme,ben eşimi güneşimi çok seviyorum
Hayatımda olduğun için varlığına beni kattığın için ve en önemlisi varlığımdaki seni sevdiğim için varlığınla beni sevdiğin için sana teşekkür ederim.

yazan: fehmi ateş

not:bu mektubu eklemeycektim özel diye bi özelliği kalmadıgından ekliyorum.olurda sevdigine eşim diyipde arası acılan birine lazım eder varsın alsın kullansın:( benim yazdıgım insan kırdı beni artık pc kalmasının anlamıda yok bu yazının:(

Cevap: Eşim/e

" abım yaa nolr üzme kendini :(

üzülme abiye düzelir inş:(

Üzülmemeni ne kadar çok isteğimi biliyorsun değil mi abi(m)...İçim acıyo .... :(

biliyorum kardeşim:( ama olmuyo ablanı görüyosun:(

hemşommm ben yokken neler oldu böyle yaa
seni üzen beni bulur karşısında ne bu yaw
kimse kendinde bu hakkı görmesin yaa
sıkma canını sen senden kıymetli değil hiçbirşey

kimse beni üzmüyo hemso iyim ben

üzemez zaten hemşomm