1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

HIPER B22S BLUETOOTH MİKROFONLU KULAKLIK

Konusu 'Bilgisayar Dünyası' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 13 Mart 2017 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.212
  Beğenilen Mesajları:
  2.144
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  [​IMG]

  Her an yanınızda bulundurma imkânına sahip olduğunuz HIPER B22S BLUETOOTH KULAKLIK hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan, sporda, yolda, evde, arabada, parkta, bahçede, piknikte telefon görüşmesi yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlar.Evde çalışırken bir eliniz telefondayken iş yapmak zor geliiyor ve zor şartlarda çalışmak zorunda kalıyorsunuz. HIPER B22S BLUETOOTH KULAKLIK ev işi yapmayı keyifli hale getiriyor. Bilhassa ütü, temizlik gibi ev işlerinizi yaparken yahut mutfakta yemek hazırlarken keyifle müziğinizi dinleyebilir ve işlerinizi aksatmadan arkadaşlarınız ile telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.Telefonunuza gelen aramaları kulaklığınız üzerinden rahatlıkla cevaplayabilir konforlu görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz.Trafikte seyir halindeyken gelen aramaları telefonunuzu elinize alarak cevaplamanız ve görüşmeniz güvenliğinizi ciddi şekilde tehlikeye sokarken aynı zamanda ciddi trafik cezalarıyla karşılaşmanıza sebep olur. Gelen aramalarınızı HIPER B22S BLUETOOTH KULAKLIK üzerinden cevaplayabilirsiniz. Böylece güvenliğinizi tehlikeye sokacak durumlardan ve trafik cezalarından da kurtulmuş olacaksınız.Çağrı Titreşim Uyarısı sayesinde kullanıcılar gelen çağrılardan ses düğmesine basılarak kapatılabilen basit bir uyarıyla haberdar edilirler. Ayrıca eşleştirilmiş cihazların 10 metre veya daha fazla bir aralıkta ayrı olmaları durumunda kulaklık takılıysa ikazla sesi ile uyarılırlar. Tekrar çekim mesafesine gelindiğinde otomatik olarak cihaza bağlanacaktır.
  Kulaklığınızla bağlantı yaptığınız anda IOS işletim sistemi ile çalışan IPHONE/IPAD cihazlarınızın üst köşesinde çıkan ikondan şarj seviyesini görebilirsiniz. Dâhili bataryası sayesinde ekstra pile veya adaptöre ihtiyaç duymaz. Yaklaşık 2,5 saatte kadar şarj edilebilir. 360 saate kadar bekleme süresi olan cihaz, yaklaşık 6 saate kadar müzik dinleme, 10 saate kadar ise telefonla konuşma süresine sahiptir.
  Bu ürün tasarlanırken diğer birçok ayrıntı gibi kablo karmaşası sorunu da düşünüldü. Ürünün kulak içi kulaklığını takmadığınız zamanlarda mıknatıslı özel bölmesine basit bir şekilde iliştirebilirsiniz. Böylece hem kablo karmaşasının önüne geçmiş hem de boynunuzu rahatsız etmesini engellemiş olursunuz.  Teknik Özellikler:
  * Bluetooth: V4.0 EDR
  * Bluetooth Çekim Gücü: 10 metreye kadar
  * Boyut: 167,3mm(L) x135,6mm(W) x16,9mm(T)
  * Telefonla Konuşma Süresi: 10 saate kadar
  * Standby Süresi: 360 saate kadar
  * Müzik Dinleme Süresi: 6 saate kadar
  * Ağırlık: 36 gr
  * Ses Yüksekliği: 95 dB
  * Şarj Voltajı: 3,7V/ 150mAh Li-Polymer
  * Şarj Süresi: 2,5 saate kadar
   

Sayfayı Paylaş