1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

İnatçılık Şampiyonası

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve atmaca tarafından 13 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

 1. atmaca

  atmaca Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  27 Mart 2008
  Mesajlar:
  4.316
  Beğenilen Mesajları:
  893
  Cinsiyet:
  Bay
  Bulunduğu Yer:
  Gazi Antep
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Karadeniz sahilinde bir kahvede inatçılık şampiyonası düzenlenmiş. Üç yarışmacı çıkmış, başlarından geçen olayı anlatıp kahve sakinlerinden şampiyonu seçmesini istemişler.

  Birinci yarışmacı: "Bir akşam işten eve döndüm kapıyı çaldım. Hanım kim o dedi. Kim olacak bu saatte başka kapıyı kim çalar ki... Kızdım. Ben çaldım kapıyı hanım kim o dedi. Sabaha kadar ben çaldım, o yine kim o dedi. Ben de inadımdan aç benim demedim. Sabah olduğu için de yeniden işe gittim."

  İkinci yarışmacı: "Ağrıyan dişimi çektirmek için dişçiye gittim. Dişçi hangi dişin ağryıor diye bana sordu. Madem koskocaman dişçi ağrıyan dişimi o bilsin diye inat ettim, dişçi bütün dişlerimi çekti. Sıra ağrıyan dişime gelince yine ağrıyor demedim ve ağzımdaki bu tek diş bu inadımdan kaldı."

  Üçüncü yarışmacı: "Evlendim ilk gece hanım bana dokunma dedi, benim de inadım tuttu aradan 17 yıl geçti daha dokunmadım" deyince jüri başkanı ana senin üç tane kocaman çocukların var nasıl olur diye sorunca "İnadımdan onların bile nasıl olduğunu sormadım."
   

Sayfayı Paylaş