iOS 10 Public Beta 1

panoramaharem

Yeni Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
WYvv2Q.png

Merhaba arkadaşlar. Bu gece size apple’ın iPhone, iPad ve iPodcihazları için geliştiricilere sunduğu iOS 10 mobil işletim sistemininPublic Beta 1 sürümünün cihazlarınıza nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım. Öncelikle güncelleme yapacağınız cihazınızdan https://beta.apple.com/ adresine bağlanıp iCloud kullanıcı adı ve şifremizle giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra gelen sayfada tab menülerden iOS yazan kısma tıklıyoruz. Karşımıza adım adım neler yapacağımızı anlatan resimler çıkacaktır. Öncellikle sayfanın biraz aşağısında bulunan Download Profile butonuna tıklayıp apple’ın bizden cihazımıza kurulması gereken profile yükleme iznini veriyoruz. Yükleme işleminden sonra cihazımızın yeniden başlatılması gerekiyor ve çıkan uyarıya Yeniden Başlat diyoruz. Cihazımız yeniden başladıktan sonra yüklemek istediğiniz cihaz üzerinden Ayalar>Genel>Profilkısmından kontrolünü sağlayabilirsiniz. Profilimiz yüklendikten sonra yapacağımız son işlemAyarlar>Genel>Yazılım Güncelle kısmına gelip güncellemeleri kontrol ettirmemiz. İnternet hızınıza göre bu işlem 5 saniye sürüp size iOS 10 Public Beta 1 sürümünün cihazınıza indirilip yüklenmeye hazır olduğunu belirten resim görünecektir.

Back
Yukarı