İtalya'da Burak Yılmaz zirvesi

mine

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Trabzonspor'da adı transfer söylentilerinin zirvesinden düşmeyen Burak Yılmaz için en kritik sürece girildi.
burak-yilmaz-beyaz-50392_501.jpg

Trabzonspor'un yıldızı için kesenin ağzını açan Lazio kulübünün yöneticileri, milli futbolcunun menacerlerini yeni bir görüşme için İtalya'ya çağırdı. Bu kritik temasın transferde belirleyici olmasına kesin gözüyle bakılıyor..

Bordo-Mavililer'in yıldızıyla uzun zamandır ilgilenen ve diğer taliplilere oranla bir adım önde olduğu bilinen İtalya'nın Lazio kulübünün yetkilileri, son temas için düğmeye bastı
Geçtiğimiz günlerde Burak Yılmaz'ın menacerleriyle bir araya gelip fiyat pazarlığı yapan, ancak ortaya çıkan yüksek meblağlar sebebiyle hayal kırıklığı yaşayarak masadan kalkan Lazio'nun kurmayları, Ay Yıldızlı forma altında da yüksek performansını sürdüren Burak Yılmaz için kesenin ağzını iyice açtı. Golcünün menacerleriyle temas kuran Lazio yöneticilerinin, "Gelin tekrar görüşelim" mesajını ilettiği ortaya çıktı.
Güneş ile görüşecek
Daha önce Burak Yılmaz'ın ücreti konusunda yaşanan sorunları çözmekte kararlı olan Lazio'nun Bordo-Mavili futbolcuya farklı ödüller içeren bir sözleşme teklif etmesi bekleniyor. Gelişmeleri milli takım kampında adım adım izleyen Burak Yılmaz'ın da 6 Haziran'da menacerlerinin kendisine aktaracağı bilgiler doğrultusunda bir karar vereceği vurgulandı. Bu arada bir başka önemli gelişme daha bekleniyor. Buna göre Türkiye'ye dönen teknik direktör Şenol Güneş'in de oyuncusuyla bir görüşme daha yapacağı ve ona son telkinlerini aktaracağı ifade edildi. Kısacası, Burak Yılmaz'ın kaderi, 10 gün içerisinde tam anlamıyla netlik kazanacak.
Milli Takım'da da coşuyor!
Bordo-Mavili forma altında Süper Lig'de geçen sezon rakip filelere 33 gol atan ve krallığın açık ara sahibi olmayı başaran Burak Yılmaz, Milli Takım'da da coşmaya devam ediyor... Ay-Yıldızlılar şu ana kadar dünkü Bulgaristan maçıyla birlikte 3 hazırlık karşılaşmasına çıktı. Burak Finlandiya'ya iki, Bulgar filelerine de bir gol göndermeyi başardı. (fanatik)

Ce: İtalya'da Burak Yılmaz zirvesi

haber için saol

Back
Yukarı