Leyla İle Mecnun Replikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Bende Özledim Dizi Replikleri
ardanın satranç manyağı babası ile mecnun konuşmaktadırlar,
---spoiler----

+benim kim olduğumu biliyor musun delikanlı?

-yoooo.

+ben arda"nın babasıyım.

-piiii, o ne be öyle,ilkokul çocuğu gibi gitmiş babasını mı çağırmış.tüü rezil.
bakın beyefendi benim sizin oğlunuzla bi alıp veremediğim yok,bi mevzumuz yok leylanın peşini bıraksın.bitti tamam.

+oğlum gidip kendini leylaya mecnun olarak tanıtmış,böylelikle ona daha yakın olacağını düşünüyor.

-ulan ben onun var yaaa...babasısınız diye bi laf demiyorum,tırsıyorum da hafif ama kusura bakmayın sizin oğlunuz da malın önde gideniymiş.bu ne böyle ya, mecnun olmak işe yarasa ben mecnunun bayrak sallayanıyım be.

+sen de ardanın yerine geçeceksin,bütün imkanları sağlicam, işte cüzdan,işte arabanın anahtarları. piyonluktan çıkıp vezir olmaya hazır mısın delikanlı?

-valla vezir olurum,rezil olurum...hiç farketmez,leylaya yakın olayım yeter. zaten sonuçta oyun bitince ikisi de aynı kutuya konmuyor mu?

+bu ne ulan şimdi? satrançla ilgili bildiğin tek söz bu mu?

-eee evet, onu da zaten gelirken yolda okudum. ben satranç bilmiyorum zaten,tavla bilirim onu da sevmem pek.

Arda: telefonun varmı senin konuşalım bi ara. telefonun varmı versene
Mecnun: olmazmı, dur bakıyım.
Arda: bu ne yaa, bunları pazarda kiloyla veriyorlar toprağım.
Mecnun: ne o beğenemedin mi yaprağım!

---

İsmail Abi : Adam bana çay verdi çay çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç ?

---

İsmail abi : Mecnuun!
Mecnun : hoop
İsmail abi : naaptın?
Mecnun : neyi naaptın?
İsmail abi : su faturasını sormuyorum heralde dimi. yengeyle naptın?
Mecnun : aynı.
İsmail abi : he bt. di. ni.
Mecnun : nasııl?
İsmail abi : bitti diyon yani.
Mecnun : evet bitti. sen naptın?
İsmail abi : mğd kktm
Mecnun : nasııl?
İsmail abi: miğdemi yıkattım.
Mecnun : ne olduda yıkattın?
İsmail abi : bişe olmadı. öle iç dış bi temizletiyim dedim. okadar iyi olduki mis gibi.
Mecnun : durduk yere mideni mi yıkattın?
İsmail abi : hee. içdış yıkattım çok iyi geldi. sen de yıkatsana. ayyy senin miden leeş gibidir yemin ediyom.
Mecnun : hadi ben kaçtım o zaman.

Doktor:Geçmiş olsun İskender Bey çok ciddi bi kalp krizi geçirdiniz.Neyse ki arkadaşınız sizi zamanında hastaneye yetiştirdi
Diğer doktor :Ve neyse ki bizler doktoruz sizin hayatınızı kurtardık.
Öteki doktor:Neden sürekli kaçıyosun benden?
Doktor:iki haftada iki kalp krizi üzülerek söylemek zorundayım ki sizde kronik kalp krizi rahatsızlığı var Çocuklar hadi hep beraber çıkalım.Tekrardan geçmiş olsun .Birdahaki
yaza görüşmek üzere
İskender: o neydi ya
Erdal Bakkal:Anlamadım ki kronik kalp krizi mi dedi?
İskender:Hıı
Erdal Bakkal:Yav kronik kalp krizi mi olur insanda? anladım ki kronik bronşit olur astım olur.kronik kap krizi nedir ya ? Allahala sende bi doğru düzgün hasta olamadın arkadaş ya

Back
Yukarı