Şahin Marka Aracına BMW Motoru Takıp Saatte 240 Km Hız Yapan Adam Yakalandı

atmaca

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
sahin-marka-aracina-bmw-motoru-takip-saatte-240-km-hiz-yapan-adam-yakalandi-705x290.jpg

Şahin marka aracına BMW motoru takarak saatte 240 km hıza ulaştığı gösteriler yapan adam, Bursa’da yakalandı.

Şahin marka aracına BMW’ye ait bir motor takıp yüksek hızlara ulaşarak tehlikeli gösteriler yapan Tanju Akdoğan ismindeki bir kişi, 5 ay boyunca peşinden koşturduğu polislere sonunda yakalandı.

Yaptığı bu gösterileri kaydedip Facebook’ta paylaşan Akdoğan, yaklaşık 5 ay boyunca aranıyordu. Polis ekipleri tarafından ehliyetine el konulan Tanju Akdoğan’ın Şahin marka aracı açıldığında ise içinden BMW’ye ait motor çıktı. Bu motor sayesinde saatte 240 km hıza kadar ulaştığı ortaya çıkan Akdoğan’ın aracına çevredeki insanlar da büyük ilgi gösterdi. (Ferrari’ye tüp taktıran Türk şoför bu haberi gördükten sonra yaptığından utanır mı dersiniz?)

56a9d2a067b0a968c8d12399.jpeg

Facebook’ta 50 bin kadar takipçisi olduğunu ve çektiği videoları buradan paylaştığını söyleyen Akdoğan, “Şahin marka tutkum olduğu için Şahin bir araç aldım. Aracın BMW motoru taktırdım. Araç saniyede 240 kilometreye kadar çıkabiliyor. Son olarak hız yaparken trafik polisleri beni durdurdu. Aracıma ve ehliyetime el koydular. Bununla birlikte bana ceza yazdılar ama mutluyum, yanlış bir şey yapmadım.

56a9d27c67b0a968c8d12397.jpeg

İnsanlar beni seviyor. Bazen Şahin marka aracı olan başka arkadaşlarla da toplantılar yapıyoruz. Biz gösteri yapmak için izin istiyoruz ancak izin alamıyoruz. Biz de kendimizi Uludağ yolunda gösterebiliyoruz. Benim için Şahin marka araçta gezmek bir tutkudur, hastalıktır. Bir anne bebeğini nasıl seviyorsa biz de arabalarımızı o şekilde seviyoruz. Zaten arandığımı biliyordum. Aranmamın sebebi ise Facebook'a yüklediğimiz videolar. Çünkü bu videolarda araçlarla tehlikeli hareketler yapıyorduk” dedi.

(Webtekno)

Back
Yukarı