Sahnede Teoman gerginliği!

atmaca

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Yıllar sonra Beyoğlu'nda sahne alan Kıraç, kendisinden Teoman'ın şarkısını isteyen hayranını azarladı.

teoman-kirac_640.jpg

Yaptığı dizi müzikleriyle büyük beğeni toplayan Kıraç 5 yıl aradan sonra Beyoğlu'nda sahne aldı. Hem yeni albümünden hem de eski sevilen şarkılarını seslendiren Kıraç, gecenin ilerleyen saatlerinde kendisini izlemeye gelen hayranıyla tartıştı.
Kıraç sahnedeyken kendisinden Teoman'ın 'paramparça' şarkısını isteyen hayranına çıkıştı. Kıraç, ''Fazla içmişsin herhalde. Benim Teoman'a benzer bir halim mi var? Onun konseri haftaya. O zaman istersin şarkıyı' derken ortalık bir anda buz kesti. Bir şarkı daha okuyan Kıraç sinirlenince 'ara' işareti yapıp kulise gitti.

---------- Mesaj eklendi 19:45 ---------- Önceki mesaj 19:44 zamanında eklendi ----------

Kıraç'tan nefret etmekte haksız olmadığımı bir kez daha gösterdi. :)

Ce: Sahnede Teoman gerginliği!

Çok severim Kıraçı.İyi yapmış aferin.Teomanın konserine gitseydi oda:D

Kıraç'ı önceleri severdim, çook önceleri. Sonradan sonraya iyice havalara girdi kral benim der gibi. Adam gibi cevap verebilirdi. Çok değişti Kıraç çooook... Teoman'ı Kıraç'a tercih ederim. En azından Kıraç gibi değil.

Kıraç'ı önceleri severdim, çook önceleri. Sonradan sonraya iyice havalara girdi kral benim der gibi. Adam gibi cevap verebilirdi. Çok değişti Kıraç çooook... Teoman'ı Kıraç'a tercih ederim. En azından Kıraç gibi değil.
evveeet bence de yalnız tek fark ben hiç sevmedim kıraç'ı abdullah yaa :D:D teoman... başka bir şey demeyeceğim. :D:D

evveeet bence de yalnız tek fark ben hiç sevmedim kıraç'ı abdullah yaa :D:D teoman... başka bir şey demeyeceğim. :D:D

Yok ya eski şarkıları güzeldi iyi kötü dinleniyordu. :D

Teomanın gerek özel yaşamı,gerekse sanat yaşamı göz önünde...Dinleyenlerinin karşısına alkollü çıkacak kadar yaptığı işe saygı duymayan bir kişilk.KIraç ise ,okadar dejenere olmuş bir alemin içerisinde bile hem aile hem de sanat yapısı olarak çizgisini bozmayan bir insan.O yüzdenn seviyorummmm Kıraçıı:):)

Kıraç'ın çizgisini bozmadığını görüyoruz. Eften püften müzikler, ben en iyiyim, benden iyisi yok tarzında davranışlar, vs vs. Teoman'ın hiç bir konserine alkollü çıktığını ne duydum ne de gördüm. Alkol kullanıyordu bir zamanlar evet şimdi içmiyormuş. Adam kendi halinde kimseye sataşmadan giderken elin adamı gelip sataşırsa ne yapsın? Her iki şarkıcıyı dinlemiş biri olarak söylüyorum ki Teoman Kıraç'tan daha iyi müzik yapıyor.

Kıraç'ın çizgisini bozmadığını görüyoruz. Eften püften müzikler, ben en iyiyim, benden iyisi yok tarzında davranışlar, vs vs. Teoman'ın hiç bir konserine alkollü çıktığını ne duydum ne de gördüm. Alkol kullanıyordu bir zamanlar evet şimdi içmiyormuş. Adam kendi halinde kimseye sataşmadan giderken elin adamı gelip sataşırsa ne yapsın? Her iki şarkıcıyı dinlemiş biri olarak söylüyorum ki Teoman Kıraç'tan daha iyi müzik yapıyor.

evet dediklerin doğrudur, ama kıraç'ı beğenmiyorum, daha önce çok şarksını dinledim. Teoman içki içer, içip olay çıkartır lafını ortaya atanlar vardı bir zamanlar, bunun kaynağı, yara sineği gibi etrafında dolanan, adamla dalga geçen magazin ekipleridir, içiyordu bıraktı v.s, öyle bir saptırıldı ki bu mevzu, görmeyen, adamın elinde içki şişeleriyle lingo lingo şişeler kıvamında konser verdiğini sanacak. içkiye ben de karşıyım kişisel olarak ama hakan taşıyan seyircisinin karşısına alkolsüz çıkmaz, teoman değil. hakan taşıyan bir duble atmadan konsere çıkmayan bir adamdır, bunu kendi ağzından da duyabilirsiniz. hatta şebnem kısaparmak'ın programında rezil bile olmuştu. biraz komikti. :D ne beter programdı yaa şebnem kısaparmak için zordu...

Evet izlemiştim o programı ,ama yinede iyi toparlaadı kadın:)herneyse yaa konu fazla uzadı zevkler ve renkler tartışlmaz sonuçta :)

Back
Yukarı