Vakıfbank personel alımı 2013

mine

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Uzman Yardımcısı Başvuru Şartları
Başvuru Tarihleri: 25 Şubat – 8 Mart 2013
Sınav Tarihi: 28.04.2013

Uzman Yardımcısı Alımı http://www.10linekpss.com/index.php/vakifbank-uzman-yardimcisi-alim-ilani/
1-T.C. vatandaşı olmaları,
2-Kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmamaları,
3-Erkek adayların 01.01.1983 (30 yaşını doldurmamış olmaları), bayan adayların ise 01.01.1985 (28 yaşını doldurmamış olmaları) veya sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
4-Erkek adayların fiili askerlik görevini yapmış veya en az bir yıl erteletmiş olmaları, (Yazılı sınav gününe kadar askerlik hizmetini tamamlayacak adayların başvuruları kabul edilebilecektir.)
5-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının yurdun her yöresinde ve her iklim koşullarında görev almaya ve görevin gerektirdiği seyahatleri yapmaya elverişli olmaları,
6-En az 4 yıllık eğitim veren fakülte ve 4 yıllık eğitim veren yüksekokulların; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman, sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği ile istatistik ve matematik (fen, fen-edebiyat fakültelerinden mezun olmak kaydıyla) bölümleri mezunu olmaları veya yetkili makamlarca bunlara eş değerliği tespit edilmiş yabancı öğrenim kurumlarından mezun olmaları,
7-Personel alımı planlanan yerler (adayın ikametgâhına göre tercih edeceği yer) internet sayfamızda “Uzman Yrd. (MT) Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” adı altında linkte ve başvuru formunda yer almakta olup, adayların çalışmak için başvurdukları il veya ilçede ikamet ediyor olmaları, birden fazla il tercihinde bulunulamayacağının bilinmesi,
8-Daha önce Bankamızın yaptığı işe alımla ilgili sınavların herhangi birinde, sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, gerekmektedir. NOT: Bankamızın eş zamanlı açmış olduğu Stajyer Memurluk sınavının da olması nedeniyle, adaylar sadece tek bir pozisyon için başvuruda bulunabilecektir. Ancak başvuru süresi bitimine kadar, kendisinin belirlediği bir şifre ile sistem üzerinden, ilgili pozisyonun başvuru şartlarını taşımak kaydıyla, pozisyon değişikliği ve diğer bilgilerinde güncelleme yapabilecektir. Başvuru bitim tarihinden sonra gelecek değişiklik talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
Stajyer Memur Başvuru Şartları
Başvuru Tarihleri: 25 Şubat – 8 Mart 2013
Sınav Tarihi: 28.04.2013
Stajyer Memur Alımı http://www.10linekpss.com/index.php/vakifbank-stajyer-memur-alim-ilani-2013/
1-T.C. vatandaşı olmaları,
2-Kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmamaları,
3-Erkek adayların 01.01.1985 (28 yaşını doldurmamış olmaları), bayan adayların ise 01.01.1987 (26 yaşını doldurmamış olmaları) veya sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
4-Erkek adayların fiilen askerlik görevini yapmış olmaları,
5-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının yurdun her yöresinde ve her iklim koşullarında görev almaya ve görevin gerektirdiği seyahatleri yapmaya elverişli olmaları,
6-En az 4 yıllık eğitim veren fakülte ve 4 yıllık eğitim veren yüksekokulların; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman, sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği ile istatistik ve matematik (fen, fen-edebiyat fakültelerinden mezun olmak kaydıyla) bölümleri mezunu olmaları veya yetkili makamlarca bunlara eş değerliği tespit edilmiş yabancı öğrenim kurumlarından mezun olmaları,
7-Personel alımı planlanan yerler (adayın ikametgâhına göre tercih edeceği yer) internet sayfamızda “Stajyer Memur Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” adı altında linkte ve başvuru formunda yer almakta olup, adayların çalışmak için başvurdukları il veya ilçede ikamet ediyor olmaları, birden fazla il tercihinde bulunulamayacağının bilinmesi,
8- Daha önce Bankamızın yaptığı işe alımla ilgili sınavların herhangi birinde, sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmalar, gerekmektedir

Back
Yukarı