Ve sEN eY yAR...Ne oLuR ßiR aNNe ağıTıyLa uğuRLa ßeni..!

_masal_

Özel Üye
Özel Üye
geLeceK karaNLık göLgeLEriNi ßize doğRu uZatmaKta
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Ama sen ne olur görme düşü-şü-mü... Zaten yüz çevirmişken varlığıma, zahmete değmesin sesin. Sesi nefesim olan yarim... Şimdi boğulmayı da öğrenmeli çaresizliğim...

Kaçmazdım öyle Ölüme yakışan baykuş sesinde. Bedelini ödediğim o kadar yokluk varken Ey yar bilirsin İstanbul gibi zordu yıkılışım... Oysa şimdi yüreğim Filistin ellerinde...

Şimdi ellerimi yakasım geliyor kalem tutmasın diye... En iyi orduların bütün harfleri üstüme geliyor. Geceysem, Günün yarısına adanmışsa adım herşey yarım olmak, yarım başlamak ve yarım kalmak zorundamıydı... Kaptan sesin yakışır bu gece intiharıma...

Fikre zarar cümleler duydum güzel dudaklardan. Şimdi kan damlar dişlerimden... İplik büklüm olsun yağsız kalsın boynumda. Can vermek değil can çekmek istiyor bedenim...

Adım gece diye mi bu kara yazım... Oysa TELAŞE gerek yoktu doğum günümde. Yusufu ziyarete gelmiştim kuyuda... Şimdi özentimidir bilmem ruhumu köle pazarlarında pazarlıksız satışa çıkarışlarım...

Ama sen ne olur görme düşü-şü-mü... Zaten yüz çevirmişken varlığıma, zahmete değmesin sesin. Sesi nefesim olan yarim... Şimdi boğulmayı da öğrenmeli çaresizliğim...

Kaçmazdım öyle Ölüme yakışan baykuş sesinde. Bedelini ödediğim o kadar yokluk varken Ey yar bilirsin İstanbul gibi zordu yıkılışım... Oysa şimdi yüreğim Filistin ellerinde...

Gözümü kırpmaktan korkan gözkapaklarım hayaline isyan damlalar döküyor yanaklarıma. Tadına sen değmişsin; acı veriyor dilime. bu gece diyorum rengi farkedermi kefenin.
Namıma yakışsın cenazem.. siyahlara gömsün beni sensizliğim...

vakit tamam... Uğruna dökeceğim kan hazır damarlarımda...Gözlerinde büyüttüğün o küçük çocuk varya yüzünde sen diye bir gülümsemeyle bıraktı kendini uçuruma...

HADİ ÖLÜM NE OLUR AL YANINA BENİ...

VE SEN EY YAR! NE OLUR BİR ANNE AĞITIYLA UĞURLA BENİ...

Alıntı

Ce: Ve sEN eY yAR...Ne oLuR ßiR aNNe ağıTıyLa uğuRLa ßeni..!

bu yazı sana mı ait sonay???

hayR diiL

senin olmadığını biliyorum ondan sordum öncelikle...

en azından altına yazan kişinin ismini yada varsa nickini yazar mısın...

benm okudgm yerde ismi yazmıodu ondan yazmadm ismini yoksa yazardm zaten :)

peki ben bulup yazayım en iyisi :)

ama sana ait olmayan yazıları en azından alıntıdır diye belirtirsen sevinirim... emeğe saygılı olalım en azından ;)

dikkat ederim ;)

Back
Yukarı