voLkan..

doguseyma38

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
FENERBAHÇE
Şampiyonlar Ligi'nde ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken tecrübeli kaleci; İngiltere, İspanya ve İtalyan takımlarından teklif aldığını açıkladı.

Hatalarından ders çıkardı
Geçen sezon yaptığı hatalarla kaleyi Serdar’a kaptırmak, Volkan Demirel’e yaradı. Hatalarından ders çıkartan ve bu sezon kaleyi tekrar geri alan tecrübeli file bekçisi, özellikle Şampiyonlar Ligi’nde ortaya koyduğu performansla, Avrupa kulüplerinin gözdesi oldu. Sevilla rövanşında 3 penaltı kurtardıktan sonra iki Chelsea maçında da müthiş kurtarışlara imza atan Volkan’a İngiltere, İtalya ve İspanya’nın ünlü takımları talip oldu. Milli kaleci, bu takımların isimlerini açıklamayı doğru bulmadığını ifade etti.

‘Benim sözleşmem sürüyor’
Tekliflerin kendisini gururlandırdığını vurgulayan Volkan, “Ancak benim şu anda kulübümle sözleşmem devam ediyor. Beni isteyenler, sezon sonunda gelip kulübümle masaya oturur. Fenerbahçe bırakırsa, o zaman ben de görüşürüm” dedi. Chelsea ile Saracoğlu’nda oynanan maçta kasığında yırtık meydana geldiğini kaydeden Volkan, “Benim yerimde başkası olsa 3 hafta oynayamazdı, ancak ben, önümüzdeki hafta sahalara döneceğim” açıklamasında bulundu.

bu cocuk kedi gibi maşallah her yere ucuyo

kedıler ucarmydı :p

Back
Yukarı